CHEMICKÝ PEELING

Aha peeling
Co znamená chemický peeling AHA a BHA

Chemický peeling je velmi starou vysoce účinnou metodou péče o pleť pomocí slabých až středně silných organických kyselin. První poznatky o této speciální kúře získali již již Egypťané. Dnes se používají zvláště ovocné kyseliny (většinou organické kyseliny typu AHA a BHA). Tyto kyseliny v různé míře podráždí pleť. Po stádiu podráždění následuje hojení. Nové buňky vznikající při hojení, nahrazují buňky poškozené, které před peelingem vykazovaly ESTETICKÝ DEFEKT - trudovitá pleť po akné, povrchové vrásky, poškození pleti po nadměrném slunečním záření.

AHA peeling je hraničním zákrokem na pomezí kosmetického ošetření a lékařské péče. Výsledek ošetření bývá velmi uspokojivý za předpoklad profesionálního výkonu a Vašeho zodpovědného přístupu po provedeném AHA peelingu.

AHA peeling může provádět pouze odborně proškolená kosmetička nebo lékař.

Nová pokožka vyhlíží po AHA peelingu lépe a je zdravější, než pleť před peelingem.

 
Jaké jsou nejčastější důvody použití AHA a BHA peelingu poškození kůže po nadměrném slunění s tvorbou vrásek a nadměrným rohovatěním akné typu I a II s pustulami a komedony a trudovitá pleť změny a posuny pigmentu (pihy, hypo a hyperpigmentace po slunění nebo zánětu) stárnutí pleti

Chemický peeling AHA a BHA je bezpečnou lékařsko-kosmetickou metodou, která představuje hraniční ošetření mezi kosmetikou a léčivem.

  Působení AHA a BHA na pokožku a škáru

Pusobeni do hloubky 200 mikronu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 
 
 
 

 

TOPlist
http://www.studio conversion.wbs.cz
aktualizováno: 10.12.2019 23:54:24